FELSEFEMİZİN ÖZÜ: GÜVEN

1880 yılında atalarımızın “Karahallı Ticaret” adıyla başlayan ve farklı sektörlerle genişleyen ticari felsefemizin temelini “güven” ve “ilkeli ticaret” oluşturur. Kuruluş felsefemizde yer alan değerlerden asla ödün verilmemiş ve dürüst ticaret kavramı nesilden nesile taşınmış ve günümüze kadar gelmiştir. Yıllar yılı gelişen ticaret ve satış teknikleri, bugün teknolojinin de desteği ile alışveriş e-ticaret platformlarına taşınmıştır. Karahallı Ticaret kazandığı tecrübe ve birikimle 2013 yılında deri ve tekstil sektörüne ağırlık vermiş ve Deri Company markası ile e-ticarete başlamıştır.

Ham madde alımından modellemeye, dikişinden satışa, paketlemeden kargo aşamasına kadar tüm aşamaları titizlikle takip eden Deri Company, kurumsal yapısı ve vazgeçilmez ilkeleri ile deri ve tekstil sektöründe haklı yerini almıştır. Ürün kalitesinden, satış kanallarına kadar her aşamayı dikkatle takip eden Deri Company, kalite bilincinin vurgusunu çalışanları, tedarikçileri ve paydaşları ile özümsemiştir.
Deri Company, sizlere daima daha iyiyi sunma gayreti içindedir. Bu yüzden ilk defasında ve her defasında daima daha iyisini üretmeye odaklanmıştır. Deri Company kurulduğu günden bugüne 3.500.000’den fazla seçkin müşteri ile buluşmuştur. Her geçen gün mutlu müşteri ailesini genişleten Deri Company, sizlerle paydaş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Sitemizde Alışveriş

Sitemiz %100 güvenli ve 128 Bit SSL sertifikalarına sahip bir sistemle korunmaktadır. Alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Verileriniz Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na uygun olarak işlenmektedir. Alışveriş esnasında soru sormak istediğinizde sitemizin sol alt köşesinde yer alan canlı destek bölümünden yardım alabilirsiniz. İşletmemiz kurumsal bir yapıya sahiptir ve faturasız işlem yapılmamaktadır.

Değişim ve İade

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünler 15 gün yasal süresi içinde değişim ve iade yapılabilmektedir. Bunun için öncelikle yapmanız gereken, 0850 305 33 74 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattımızı arayabilir ya da 0541 813 95 05 numaralı WhatsApp Müşteri Destek Kanalımıza WhatsApp iletişim kurarak kargo gönderim kodunu almaktır. Daha sonra ürünü ve faturasını kargo ile gönderim sağlayabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan ürünler uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra, gerekli değişim ve iade işlemleri gerçekleştirilir. Kullanıcı tarafından oluşan ürün deformasyonlarında değişim ve iade kabul edilmemektedir.

Bizi Facebook ve Instagram‘da takip edin. 

dc-logo